Nie wszyscy jeszcze wiedzą ale Centrum Działań Taktycznych FORESTCAMP zmieniło lokalizację i obecnie znajduję się w ZAWADACH a dokładnie w KamieńszczyŸnie gm/Popów ul. Polna 28 Pole będzie bardzo zróżnicowane, ponad 2,5ha przeznaczone na poligon pozwoli zgubić się podczas gry na polu.

CDT- Centrum działań taktycznych - jest miejscem gdzie spotykają się środowiska graczy ASG i Paintball. Ośrodek posiada około 3 hektarów terenu z czego ponad 2ha jest przeznaczone do gry. Pole jest bardzo zróżnicowane. Jest to teren leśny poprzecinany okopami przystosowany do gier.

Imprezy integracyjne - specjalizujemy się w organizacji imprez dla firm Przygotujemy program, którego nie sposób zapomnieć. W naszej ofercie znajdują się zabawy z wykorzystaniem: quadów, kajaków, technik linowych, paintaballa i offroadu. Program zajęć spleciony zostaje w oryginalny scenariusz wydarzeń.

Team-building - Ośrodek idealnie nadaje się na obóz teambuildingowy i survivalowy. Posiadamy namioty i niezbędny sprzęt biwakowy. Umywalnie, prysznice polowe, kociołki, kuchenki. Możemy się obywać bez cywilizacji przez wiele dni. Zintegrujemy Twój zespół na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Gry scenariuszowe - Gry scenariuszowe to esencja sportów paintball i asg. Dzięki przygotowanej fabule gra nabiera większego sensu i prowadzi do określonego celu. Elemety przygodowe gier sprzyjają efektownym akcjom.

Kajaki Częstochowa - Spływy kajakowe w Częstochowie i w okolicach. Wart, Liswarta Widawka, Wiercica i Grabia. Organizujemy spływy kilkudniowe. Wynajmujemy namioty.