Pole namiotowe, kemping. Wypożycz sprzęt!

Witamy w Forestcamp – wyjątkowym miejscu, gdzie natura i przygoda łączą się w harmonijną całość. Nasza przestrzeń w Suliszowicach, ulokowana w malowniczym zakątku Jury, zapewnia niezapomniane doświadczenia dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Forestcamp to nie tylko pole namiotowe, to doskonała baza wypadowa niezależnie od tego jaki typ turystyki uprawiasz. Lubisz styl życia związany z bliskością natury i pasją do aktywności outdoorowych, to miejsce jest sworzone z myslą o Tobie. W sercu północnej Jury połozone jest wielofunkcyjne centrum aktywnej rekreacji, oferujące pole namiotowe, wypożyczalnię sprzętu turystycznego oraz wyjątkowe miejsce biwakowe dla samochodów 4×4 z namiotami dachowymi.

Pola Namiotowe

Zapraszamy na wspaniały widok rozpościerający się z naszego przestronnego i zielonego pola namiotowego. Zostaniesz w tym miejscu sąsiadem Natury. Nasze pole namiotowe to nie tylko świetne miejsce na założenie obozowiska, campu czy bazy wypadowej, to przestrzeń, która pozwoli Ci czerpać radość z bliskości natury. Jeżeli sypiasz w hamaku przygotowaliśmy 2 miejsca przygotowane między drzewami w otoczeniu niewielnich skałek, specjalnie dla amatorów wiszących łóżek. Każde z tych miejsc oferuje intymność i spokój, jednocześnie nadal pozostajesz częścią wspólnoty biwakowych pasjonatów przygód. Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem solistą, turystyczną rodziną z dziećmi czy grupą przyjaciół, nasze pola namiotowe i biwakowe są dostosowane do różnych potrzeb. Wygodne miejsca do rozpalenia ogniska, ławy i miejsca do relaksu sprawiają, że Forestcamp to idealna miejscówka dla tych, którzy cenią prostotę i bezpośredni kontakt z naturą.

Turystyczne Zaplecze sprzętowe

W Forestcamp pragniemy, aby każdy gość mógł cieszyć się przygodą na swój sposób. Dlatego stworzyliśmy wypożyczalnię sprzętu turystycznego i campingowego, gdzie znajdziesz wszystko, co niezbędne do udanej eskapady na łono natury. Od namiotów dachowych i mat noclegowych po sprzęt kuchenny, stacje zasilania stoliki i krzesełka – u nas znajdziesz kompleksowe wyposażenie na każdą podróż czy wyprawę. Nasza wypożyczalnia to także miejsce, w którym postaramy się podzielić doświadczeniem podróżniczym pomagając dostosować listę potrzebnego sprzętu i ekwipunku do indywidualnych potrzeb.

Miejsce Biwakowe dla 4×4 z Namiotami Dachowymi

Dla miłośników off-roadu i obozowania, przygotowaliśmy osłonięte miejsce biwakowe niedostępne dla pojadów bez papędu AWD. To oaza dla podróżników, którzy cenią swobodę i niepowtarzalność każdej wyprawy. Nasze pole namiotowe to więcej niż parking – to przestrzeń z miejscem ogniskowym, ławami i przestronną altaną, pod którą spotykają się pasjonaci wypraw terenowych, dzieląc się historiami i planami podróży. Wiata umożliwia rozwieszenie ekranu i zorganizowanie pokazów filmów oraz slajdowisk z wypraw. To miejsce biwakowe jest bramą do świata turystyki przygodowej i jurajskich szlaków offroad. Zarezerwuj miejsce dla swojej grupy 4×4 i spędźcie niezapomniane chwile w gronie podróżników, amatorów wypraw i turystów terenowych. Zaplanujcie jurajską wyprawę offroad. Pomożemu Wam zrobic plan wyjazdu, polecimy atrakcje i legalne miejscówki offroadowe. Program wyjazdu możecie wzbogacić o atrakcje dodatkowe takie jak spływ kajakowy czy wycieczka rowerami elektrycznymi ze zwiedzaniem okolicy, wieczorem zorganizujemy saunę i balię abyście obmyli z siebie kurz i trudy podróży ;).

Camping – start wiosna 2025!

Forestcamp to miejsce, gdzie jurajski camping nabierze nowego wymiaru. Dla nas camping to nie tylko forma noclegu, to sposób bycia i odkrywania otaczającego nas piękna. Zaoferujemy kompleksowe udogodnienia dla camperów, zapewniając przy tym zachowanie harmonii z otoczeniem. Nasz camping będzie miał dostęp do podstawowych udogodnień, ale także bliskość lasów, skał, jaskiń i atrakcji turystycznych które stwarzają nieskończone możliwości planowania pobytu. Zostawiając kampera na naszym polu będziesz mógł wyjechać rowerem elektrycznym na Zamek Olsztyn, samochodem terenowym na Pustynię Siedlecką lub busem na jeden z naszych jurajskich spływów kajakowych na Wartę lub Pilicę. Z dala od zgiełku miasta, camping Forestcamp to miejsce idealne do wewnętrznego resetu i zanurzenia się w spokojnym rytmie natury lub rzucenie się w wir aktywnego turyzmu czy krajoznawstwa.