Zanurz się wraz z swoimi wychowankami w fascynujący świat przygody, odkryć i wyzwań, w którym dzieci i młodzież mają szansę przeżyć chwile, które na długo pozostaną w Waszych wspomnieniach. Na Forestcampie kładziemy nacisk na przygotowanie wyjątkowych scenariuszy przygodowych, które nie tylko rozwijają umiejętności, ale także dostarczają radość i satysfakcję z osiągnięć własnym lub wspólnym wysiłkiem. Nasze Przygodowe Lekcje, Wycieczki i Zielone Szkoły to programy pełne oryginalnych zadań dostosowanych do wieku i poziomu sprawności uczestników. Głównym celem jest dobra zabawa i integracja grupy a stymulowanie prawidłowego rozwoju, sprawności fizycznej i popularyzacja wiedzy to tylko działanie uboczne naszych wyjazdów.

Przygodowe Lekcje i Wycieczki

Kształtowanie Kompetencji z Pasją

W motywacja.com wierzymy, że nauka w otoczeniu przyrody staje się jeszcze bardziej efektywna. Nasze programy obejmują różnorodne gry, symulacje i zajęcia terenowe, wykorzystujące plener jako inspirującą salę wykładową. To właśnie na świeżym powietrzu uczestnicy poznają biologię, geografię, historię, muzykę, plastykę, edukację dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne a czasem języki obce. W ten sposób rozwijamy wszechstronne kompetencje, łącząc naukę z przygodą.

Programy Dostosowane do Potrzeb

Każdy wyjazd organizowany przez nas posiada starannie opracowany program, dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników. Zachęcamy rodziców, opiekunów i nauczycieli do szczegółowego zapoznania się z planem zajęć, a także dostarczamy materiały informacyjne oraz listę niezbędnych rzeczy dla dzieci. Nasze przygody edukacyjne obejmują zajęcia jednodniowe, wycieczki kilkudniowe, jak również pełne ekscytujących atrakcji Zielone Szkoły.

Wycieczki Jednodniowe, czyli Zielone Lekcje

Specjalnie zaprojektowane jednodniowe panele dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Zielone Lekcje to pełne aktywności, odkryć i przygód zajęcia terenowe odbywające się w trakcie godzin lekcyjnych 9.00-14.30. Dzieci podczas tych zajęć rozwijają swoje zmysły, uczą się o otaczającym świecie i doskonalą umiejętności biwakowo-campingowe, mając jednocześnie mnóstwo frajdy.

Wycieczki Kilkudniowe na Jurze

Gimnazjaliści i licealiści znajdą w naszej ofercie wycieczek kilkudniowych niezwykłe doświadczenia, które wzbogacą tradycyjny program o ekstremalne atrakcje. Pozwól nam pokazać Jurę od bardziej ekscytującej i wymagającej strony, zorganizuj wyjazd, który stanie się niezapomnianą lekcją przygody i wspólnego odkrywania fascynującego świata jurajskiej przygody.

Zielone Szkoły – Tydzień Intensywnej Przygody

Dla tych, którzy pragną pełni skoncentrować się na przeżywaniu przygód i rozwijaniu umiejętności outdorowych, przygotowaliśmy kilkudniowe Zielone Szkoły. W okolicach Częstochowy i na Jurze Północnej czeka na Was wiele ośrodków gotowych przyjąć Was na pięciodniową przygodę. Jedną z nocy spędzimy na biwaku pod namiotami na Forestcamp. Razem z nami odkryjecie okoliczne atrakcje turystyczne i tajemnice Jury . Przeżyjecie niezapomnianą przygodę a dynamiczny program zajęć na długo zapadnie Wam w pamięci.

Stwórz scenariusz dla swojej klasy

Dajemy Wam wolną rękę przy projektowaniu programu wyjazdu. Zróbcie szybką ankietę na Waszej klasowej grupie i ustalcie jaki charakter ma mieć Wasz wyjazd. Określcie atrakcje i przygody jakie chcielibyście przeżyć. Przygotujemy dla Waszej klasy specjalny program uszyty na miarę.